بال آزمایش آمریکا بالستیک نیویورک کره شمالی

بال: آزمایش آمریکا بالستیک نیویورک کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ موشک بالستیک

گت بلاگز اخبار بین الملل نیویورک را با بمب اتمی می زنیم / تهدید کره‌شمالی

کره‌شمالی در تصویر العمل به توئیت تحریک‌آمیز رئیس‌جمهوری آمریکا ترساندن کرد که نیویورک را با تسلیحات هسته‌ای نشانه قرار می‌دهد. 

نیویورک را با بمب اتمی می زنیم / تهدید کره‌شمالی

تهدید کره شمالی: نیویورک را با بمب اتمی می زنیم

عبارات مهم : آزمایش

کره شمالی در تصویر العمل به توئیت وسوسه برانگیز مدیر جمهوری آمریکا ترساندن کرد که نیویورک را با تسلیحات هسته ای نشانه قرار می دهد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، روزنامه دولتی کره شمالی موسوم به “رودونگ سینمون” که نقطه نظرات رسمی رهبر کره شمالی را منتشر می کند، در مطلبی نوشت: “جمهوری دموکراتیک خلق کره حدود ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر با نیویورک فاصله دارد. این فاصله زیادی جهت انجام یک حمله موشکی نیست. ترامپ اوایل امسال مدعی شد که دسترسی کره شمالی به تسلیحات هسته ای که بتواند خاک آمریکا را نشانه قرار دهد، هرگز اتفاق نمی افتد ولی آزمایش های تسلیحات استراتژیک کره شمالی به وضوح ثابت کرد که این مسیر جهت موشک های بالستیک آن چندان دور نیست.”

نیویورک را با بمب اتمی می زنیم / تهدید کره‌شمالی

به نظر می رسد این پیام، واکنشی به توئیت های ماه های گذشته دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا باشد. به عنوان نمونه ترامپ در دوم ژانویه نوشته بود: “کره شمالی گفته است در آخرین مراحل ساخت موشک های هسته ای با توانایی رسیدن به بخش هایی از آمریکاست. این اتفاق هرگز رخ نمی دهد!” او ۲۹ مه هم نوشت: “کره شمالی با یک آزمایش موشک بالستیک دیگر به همسایه اش چین بی احترامی بسیاری کرده است… ولی چین سخت تلاش می کند!”

کره شمالی با آزمایش های موشکی اخیرش به شدت نگرانی همسایگانش را برانگیخته هست. از جمله این کشورها کره جنوبی است که سامانه دفاع موشکی تاد آمریکا را در تصویر العمل به این آزمایش ها در خاک خود مستقر کرده است.

کره‌شمالی در تصویر العمل به توئیت تحریک‌آمیز رئیس‌جمهوری آمریکا ترساندن کرد که نیویورک را با تسلیحات هسته‌ای نشانه قرار می‌دهد. 

در همین حال خبرگزاری یونهاپ امروز سه شنبه گزارش داد، یک پهپاد که ظن آن می رود جهت کره شمالی بوده باشد، امرزو تصویرهای هوایی از محل استقرار این سامانه گرفته و بعدا در راه بازگشت سقوط کرده است.

واژه های کلیدی: آزمایش | آمریکا | بالستیک | نیویورک | کره شمالی | کره شمالی | دونالد ترامپ | موشک بالستیک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs